29 Temmuz 2008 Salı

Sonunda Oyuncak Dolabı Aldık:)


Yani ne zamandır istiyordum şu olayı. Ancak kısmet olabildi almak:) Taaa geçen ağustosta Ankaraya Pınarcığımızın evine gittiğimizde Arduşun odasında duruşuyla, işleviyle çok hoşuma gitmişti bu alet:) Ama ne çareki bir türlü İkea'ya gidip almak kısmet olmamıştı. Neyse sonunda tüm şartlar tamamlandı kardeşim kandırıldı(arabasıyla taşıttıracağız ya dolabı:) ) vee bir cumartesi iş çıkışı İkea'ya gidildi. Çok hızlı bir İkea turundan sonra, asabi kardeşim yüzünden hiçbirşeye bakamadan, sadece dolabımıza odaklanarak alışverişimizi yaptık. Öyle güzel şeyler varki, hiçbir şeye bakmayacağız dememize rahmen sadece turlamak bile 1 saatimizi aldı.

Turlama sonucunda alacağımız ürünün kodlarını alıp indik depo bölümüne, amaninnn ne ağırmış paketi. İskelet kısmını bulduktan sonra asıl sorun oyuncakların içine konulacağı renkli plastik çekmeceleri bulmak oldu. Beyaz, yeşil, pembe renklerinden bol miktarda vardı fakat mavi renkte istediğimiz boyutlarda plastiklerden yoktuuuu. Uzunca bir süre arayıp sinir olduktan sonra 2 küçük mavi ile idare etme kararı alıp kasaya yöneldik. Bu aşamada devreye sevgili öğrencim Canan girdi. O gün izinli olmasına rağmen yine de ne yaptı etti ve ürünleri indirimli almamı sağladı. Sağolsun valla.

Neyse eve geldik, babamızı aradık ama o gece geç geleceği tuttu işte. Benim de beklemem mümkün değil. Bir heves açtık kutuyu Lara ile ve kurmaya başladık. Lara çok eğlendi ama ben çok yoruldum vidaları iyice yerlerine oturtup sıkıncaya kadar:) Ama değdi ve eserimiz ortaya çıktı. Tabi tek başımıza Lara'nın odasına taşıyamadık. Böylece salonun ortasında bir oyuncak toplama ünitemiz oldu:)))

Sonraki hafta sonu da Laranın odasını yerleştirdik, yatağını büyüttük, yerini değiştirdik. Oyuncak toplama ünitesini de yerleştirince Lara pek beğendi. Artık burada oynayabilirim dedi:)) İNŞALLAHHHH bakalım:)

Hiç yorum yok: